Reklama

13-latkowie odpowiedzą za pobicie. Poszło o dziewczynę i czekoladę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

13-latkowie odpowiedzą za pobicie. Poszło o dziewczynę i czekoladę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trójka chłopców w wieku 13 lat odpowie za pobicie swojego rówieśnika, do którego doszło w niedzielę 23 września na terenie Łukowa. Przyczyną napaści byłą chęć zdobycia czekolady dla koleżanki chłopców jako forma "przeprosin" ze strony pokrzywdzonego.

Wczoraj po południu łukowscy policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 13-latka, do jakiego doszło w pobliżu jednego ze sklepów na terenie miasta.

- Mundurowi dowiedzieli się od pokrzywdzonego chłopca, że jego rówieśnicy wcześniej zabrali mu czekoladę, która miała być dla ich koleżanki. Po tym fakcie 13-latek kupił następną czekoladę. Wtedy jego rówieśnicy ponownie zażądali by oddał tą słodycz, gdyż też chcieli ją podarować swojej koleżance - mówi asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej komendy.

Chłopcy mówili, że właściciel czekolady miał wcześniej obrazić ich koleżankę i że słodycz będzie stanowiła rekompensatę u dziewczynki. 13-latek uważał, że nigdy nie obraził koleżanki i uznał że nie odda swojej czekolady.

- Wówczas jeden z chłopców zaczął uderzać w głowę 13-latka, jednak dzięki zdecydowanej postawie, pokrzywdzony „obronił” swoją słodycz. Chłopcy widząc reakcję świadków zajścia bardzo szybko uciekli w osiedlowe uliczki - dodaje policjant.

Personalia 13-latków zostały ustalone przez mundurowych. Teraz ich sprawą zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Natomiast pokrzywdzonym chłopcem zajął się personel medyczny. Na szczęście okazało się, że urazy odniesione w bójce były niegroźne.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE