Reklama

Reklama

1,2 mln dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki

Opublikowano: pt, 2 cze 2017 09:03
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

1,2 mln dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Łuków ubiegało się o dofinansowanie zadań zmierzających do poprawy infrastruktury sportowej. W tym tygodniu zapadła decyzja o przyznaniu samorządowi dofinansowania.

Reklama

W tym roku ruszyły prace zmierzające do przebudowy dużego basenu na pływalni letniej. Wśród zadań inwestycyjnych pojawiła się także budowa dwóch kortów tenisowych i przebudowa boisk treningowych. Łączna wartość tych zadań to niemal 6 mln zł. Do Ministerstwa Sportu i Turystyki został złożony wniosek Miasta Łuków pn. „Modernizacja treningowych boisk piłkarskich, kortów tenisowych oraz basenu dużego na potrzeby klubów sportowych w Łukowie”.  

Wniosek został pozytywnie oceniony i zakwalifikowany do dofinansowania. Przyznana dotacja obejmuje trzy zadania inwestycyjne: przebudowę dwóch boisk o nawierzchni trawiastej (o wymiarach: 100x64 m i 97x56 m) oraz budowę dwóch kortów tenisowych o nawierzchni akrylowej o wymiarach 18x18 m każdy. Środki z dotacji ministerstwa przeznaczone będą także na dokumentację projektową oraz prace związane z rozebraniem starej niecki dużego basenu i montażem nowej.

Całkowity koszt trzech zadań to 5 844 957 zł, przy czym kwota dofinansowania to 1 214 950 zł. Wkład własny miasta wyniesie 4 630 007 zł.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.