Reklama

10 tysięcy dla strażaków od Orlenu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: oficjalna strona Gminy Stoczek Łukowski

10 tysięcy dla strażaków od Orlenu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości OSP w Starej Róży i OSP w Jedlance mogą się cieszyć uzyskaną właśnie dotacją. Obie jednostki otrzymały czeki na kwotę 10 tys. zł.

Nasze ochotnicze jednostki straży pożarnej znalazły się w gronie ponad 160 zawodowych i ochotniczych jednostek w Polsce, które otrzymały darowizny. Środki mogą być przeznaczone na podniesienie poziomu bezpieczeństwa społecznego. Symboliczne czeki na kwotę 10 tys. zł zostały wręczone na uroczystym spotkaniu w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Darczyńcą był PKN Orlen wraz ze spółkami: Anwil, Orlen Upstream.  

Już od 16 lat firma przekazuje środki finansowe jednostkom straży pożarnej w naszym kraju. Od 2000 roku na ten cel została przeznaczona kwota prawie 9 mln zł. We wcześniejszych edycjach skorzystała z dofinansowania jednostka OSP w Zgórznicy. Wówczas zakupiono nowy wóz bojowy.  

Na oficjalnej uroczystości obecny był Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg Marek Jasiński oraz wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski. 
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE