Teraz
+31°
Główna
Najnowsze
Logowanie
18:00
+28°
21:00
+20°
Seniorzy z Siedlec stracili 45 tysięcy złotych
Siedlecka policja ostrzega przed oszustami
Ktoś zhakował konto firmy z Siedlec
Wystawiła na sprzedaż swój płaszcz na portalu ogłoszeniowym K...
Łagodniejszy wyrok dla nieuczciwej siedlczanki
Dwie seniorki padły ofiarami oszustw "na policjanta"
Mieszkanka Opola Lubelskiego chciała tanio kupić pelet Ponad tysiąc złotych straciła mieszkanka Opola Lubelskiego, która chciała tanio kupić pelet. (...)
Chciał zalogować się do banku i kliknął w link Prawie 30 tysięcy złotych stracił mieszkaniec pow. łęczyńskiego po tym, jak jego brat kliknął w link łudząco podobny do strony internetowej banku. (...)
Biała Podlaska : Dwóch seniorów straciło kilkadziesiąt tysięcy złotych Blisko 80 tysięcy złotych straciło wczoraj dwoje bialskich seniorów. Uwierzyli, że rozmawiają z policjantami i przekazali oszustom gotówkę. Pieniądze miały tylko zostać sfotografowane „do celów procesowych” i zwrócone właścicielom (...)
Biała Podlaska : Uwierzyła, że chcą jej ukraść pieniądze, wyrzuciła je przez okno Starsza bialczanka uwierzyła, że dzwoni do niej policjant celem ostrzeżenia jej przed oszustami (...)