Reklama

Zuchowy Turniej Sprawności Fizycznej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Hufiec ZHP Łuków

Zuchowy Turniej Sprawności Fizycznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wiosenna pogoda zachęciła zuchy z Hufca ZHP Łuków, żeby wyszły na zewnątrz i zadbały o swoją kondycję. 28 kwietnia w Białej Podlaskiej zorganizowany został Zuchowy Turniej Sprawności Fizycznej, w którym rywalizowali też młodzi harcerze z Łukowa.

Na Zuchowy Turniej Sprawności Fizycznej zaproszeni zostali najmłodsi członkowie ZHP z Łukowa, Adamowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Białej Podlaskiej. Dzieci miały okazję wziąć udział w biegach, biegach z przeszkodami, grach zespołowych. Rywalizacja toczyła się na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej, a dzieci w ten sposób zdobywały sprawność sportowca.

- Spotkanie zuchów z całego Hufca ZHP Łuków stało się okazją do aktywnej i twórczej zabawy. To też nawiązanie do przedwojennego komendanta Hufca ZHP Łuków, phm. Fryderyka Koziarza, który uczył wychowania fizycznego - mówi hm. Michał Mojski, Komendant Hufca ZHP Łuków.

Koordynatorkami przygotowań do turnieju były:  Anna Daniłko, Barbara Koczkodaj oraz phm. Marta Pomorska. Wsparcia finansowego udzieliła Fundacja Banku Zachodniego WBK w ramach projektu "Odkryć szlaki Koziarzowe", realizowanego przez Hufiec ZHP Łuków dzięki programowi grantowemu "Tu mieszkam, tu zmieniam".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE