Złoto, srebro i brąz

Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski

Złoto, srebro i brąz - Zdjęcie główne

SportMłodzi zawodnicy KSW Łuków rozpoczęli kolejny sezon. Jesienne starty zaliczyli \'medalowo\'.

Zawodnicy, których przygotowuje Zenon Pawlikowski wzięli udział w kilku spotkaniach w całej Polsce. W połowie września w Busko Zdroju uczeń II klasy Gimnazjum nr 2 w Łukowie Maciej Mościcki przed czasem zakończył finałową walkę. Zwyciężył w kategorii do 72 kg podczas Międzywojewódzkich Eliminacji Mistrzostw Polski Młodzików w boksie w kategorii do 72 kg.

Wczoraj zakończył się Puchar Polski Kickboxing Seniorów w formule low kick. Wyśmienity start w Kartuzach zaliczyła Agnieszka Osial, która zdobyła brązowy medal w kategorii do 65 kg. Natomiast w Grudziądzu podczas Mistrzostw Polski Seniorek w boksie swoje umiejętności zaprezentowała Anna Maksim (aktualnie Anna Dikta). Zawodniczka wywalczyła srebrny medal w kategorii do 75 kg. Jest to już drugi tytuł wicemistrza kraju zdobyty przez łukowiankę.

W następny weekend łukowscy zawodnicy: Agnieszka Osial i Jakub Strzyżewski wystartują w Kaliszu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w formule full contact.