Zimowy turniej w koszykówkę

Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Zimowy turniej w koszykówkę - Zdjęcie główne

SportJedną z imprez zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w czasie ferii w Łukowie, był turniej koszykówki. Poniżej prezentujemy komunikat z zawodów.

W środę 7 lutego OSiR w Łukowie zorganizował turniej koszykówki. Do rywalizacji, która miała miejsce w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, zgłosiło się 7 drużyn: ZS 3 Łuków, Ekipa Benego, Street Ballers, Black Boys, Zespół Szkół Nr 3 REYMONT, KMC i Golden Stejk.

W kategorii oddziałów gimnazjalnych przy szkołach podstawowych I miejsce zajęła Ekipa Benego wyprzedzając zawodników Street Ballers. Wśród szkół ponadgimnazjalnych zawody wygrała drużyna Golden Stejk, pokonując Zespół Szkół Nr 3 REYMONT oraz koszykarzy Black Boys. Wśród dziewcząt I miejsce zajęły koszykarki ZS 3 Łuków.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody. Turniej koszykówki zorganizowano w ramach „Ferii z OSiR-em” pod hasłem „Komputer ma wolne”. Zawody sędziował Jacek Ptaszyński.