Reklama

Zgrupowania łukowskich kickboxerów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków / Zenon Pawlikowski

Zgrupowania łukowskich kickboxerów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kickboxerzy reprezentujący klub KSW Łuków przygotowują się do Mistrzostw Europy w tej dyscyplinie. Jednymi z elementów planu przygotowawczego do mistrzowskiej imprezy są zgrupowania w Pułtusku oraz Luzinie niedaleko Wejherowa.

Już za kilkanaście dni, w pierwszej dekadzie sierpnia odbędą się dwie konsultacje treningowe Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu. Uczestniczyć w nich będzie piątka podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego, reprezentująca Klub Sportów Walki KSW Łuków działający w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.

Zgrupowania odbędą się w miejscowości Luzino niedaleko Wejherowa oraz w Pułtusku. Jak informuje trener Pawlikowski, w tej pierwszej miejscowości trenować będą kadrowicze specjalizujący się w formule pointfighting. Z łukowskich zawodników trener kadry narodowej Rafał Karcz powołał Martę Pawlikowska, Amelię Wasilewska i Doriana Siekierzyńskiego. W Pułtusku natomiast przebywać będą łukowscy zawodnicy rywalizujący w formule light contact. W tym przypadku trener kadry Agnieszka Turchan powołała m.in. Natalię Zarzycką i Martynę Czerepińską. 

Po konsultacjach zostanie wyselekcjonowana reprezentacja na Mistrzostwa Europy, które odbędą się między 2 a 9 września w Macedonii. Miejmy nadzieję, że w gronie reprezentantów naszego kraju, znajdą się też zawodnicy z łukowskiego klubu walki.

Trener Zenon Pawlikowski poproszony o komentarz dotyczący przygotowania swoich podopiecznych, informuje że zawodnicy są w dobrej dyspozycji. Obecnie najważniejszym dla nich celem jest utrzymanie dobrej formy i limitów wagowych. W treningach – chociażby w postaci sparingów - pomagają też inni sportowcy zrzeszeni w KSW Łuków. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE