Reklama

Zespół Szkół w Strzyżewie najlepszy w siatkówce plażowej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zespół Szkół w Strzyżewie najlepszy w siatkówce plażowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Uczniowie Zespołu Szkół w Strzyżewie okazali się bezkonkurencyjni w rozgrywanych 16 maja Finałach Powiatu Łukowskiego w siatkówce plażowej. Poniżej informacja z zawodów.

Cztery szkoły z powiatu łukowskiego wystąpiły w finałowych zawodach siatkówki plażowej dziewcząt oraz chłopców, które zorganizowano 16 maja w Trzebieszowie. Zespoły grały systemem ,,każdy z każdym”, a całość zorganizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Łukowie.

Wśród dziewcząt zawody wygrały reprezentantki ZS w Strzyżewie, za którymi uplasowały się uczennice ZS w Trzebieszowie i ZS w Gręzówce. Czwarte miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym.

Wśród chłopców również niepokonani okazali się przedstawiciele Zespołu Szkół w Strzyżewie. Panowie pokonali kolegów z ZS w Gręzówce, ZS w Trzebieszowie i ZS w Radoryżu Smolanym.

Jak informuje Marcin Grzeczyński, Przewodniczący PSZS w Łukowie, awans na zawody rejonowe w kategorii dziewcząt i chłopców, które obędą się 29 maja w Międzyrzecu Podlaskim uzyskały zespoły ze Strzyżewa prowadzone przez Pawła Mućkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE