Zawodnicy KSW Łuków triumfują w Mińsku. 16 medali ekipy Pawlikowskiego (zdjęcia)

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW Mińsku Mazowieckim pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się zawody Grand Prix Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i kick light.. O medale walczyło 271 zawodników z 32 klubów.

W turnieju bardzo dobrze spisali się podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący sekcję kickboxingu KSW Łuków. Zdobyli aż 16 medali (13 medali w formule pointfighting i 3 w kick light).

Złote medale wywalczyli Kacper Bartosiewicz, Jakub Oponowicz, Hanna Safiańska, Filip Szaniawski, Nikodem Gurdziel 2 x (w kat.27 kg i kat.30 kg), Sebastian Czerski i Julia Kondracka, srebrne: Nikola Rosa, Alan Rosa, Marcel Czubaszek i Jakub Keller oraz brązowe: Karolina Gajownik, Jan Safiański, Tymoteusz Dzadz i Michał Gajownik.

Dodatkowo najmłodsi zawodnicy wzięli udział w sprawnościowym torze przeszkód. Najlepiej wypadł Michał Gajownik, który zajął pierwsze miejsce i Aleksander Biadun, który był drugi. Ponadto Nikola Rosa, Krystian Czerski , Fabian Wysocki i Stefan Siemionek zajęli trzecie miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

W klasyfikacji drużynowej w formule pointfighting Grand Prix Polski pierwsze miejsce zajął KSW Łuków.