Reklama

Zaproszenie na turniej (Nowoczesnej) piłki nożnej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Zaproszenie na turniej (Nowoczesnej) piłki nożnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 21 maja w Turzych Rogach pod Łukowem odbędzie się turniej piłki nożnej \"Nowoczesna Łuków Cup\". Jego organizatorem są lokalne struktury tej partii.

W zawodach na dzień dzisiejszy ma wystąpić pięć drużyn. Są to drużyny oldboyów z Siedlec i Białej Podlaskiej oraz drużyny: \"Bagietka Międzyrzec\", \"Łukowiacy\" i \".Nowoczesna\". Zaproszenie do udziału w zawodach i zagrania w meczu inauguracyjnym z .Nowoczesną otrzymał także Lubelski PiS, aczkolwiek - jak informują organizatorzy - do dnia dzisiejszego jego członkowie nie ustosunkowali się do zaproszenia wysuniętego przez lokalne struktury ugrupowania Ryszarda Petru.

Turniej będzie rozgrywany w systemie ligowym \"każdy z każdym\". Jak informują organizatorzy, celem sportowych rozgrywek ma być promocja zdrowego trybu życia,rywalizacji fair play oraz co najważniejsze wspólna zabawa. Na kibiców i zawodników czekają liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Uroczyste otwarcie turnieju rozpocznie się o godzinie 10.00.

Ponadto, podczas turnieju odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz Lenki Wiśniewskiej - małej łukowianki chorej na autyzm. Aby wspomóc jej leczenie będzie można wrzucić pieniądze do puszek. Lence można również pomóc przekazując darowiznę: Fundacja Dzieciom \"Zdążyć z Pomocą\" ul. Łomiańska 5 ,01685 Warszawa Numer konta: 15 1060 0076 00003310 0018 2615 tytułem: 15858-Wiśniewska Lena-darowizna na pomoc i ochronę zdrowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE