Reklama

Zapisz się na wiosenne biegi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Zapisz się na wiosenne biegi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Do 25 kwietnia można dokonywać zapisów na zbliżające się "Łukowskie Biegi 3-cio Majowe" pod patronatem Rady i Burmistrza Miasta Łuków. Sportowe wydarzenie odbędzie się tradycyjnie po oficjalnych uroczystościach z okazji 228. rocznicy uchwalenia majowej Konstytucji.

Organizatorem biegów, które już po raz 26. odbywać się będą na ulicach miasta są Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasz Region”. Wydarzenie zaplanowano w pobliżu skweru przy fontannie, na ul. Zdanowskiego.

W tradycyjnych zawodach będą rywalizować między sobą chłopcy i dziewczęta uczęszczający do szkół podstawowych (w tym klas gimnazjalnych) oraz szkół ponadgimnazjalnych. Osobną kategorię utworzono dla najmłodszych zawodników, którzy wystartują w biegu „krasnala”. W majowych biegach mogą wziąć także udział dorośli, miłośnicy nordic walkingu oraz „sprawni inaczej”.

Szczegółowe informacje o biegach udzielane są w biurze OSiR przy ul. Browarnej 63 w Łukowie. Tam też można zobaczyć, jaką trasą będą się poruszali biegacze w poszczególnych kategoriach. W siedzibie OSiR można też zapisać się na wiosenne wydarzenie. Organizatorzy zgłoszenia przyjmują do czwartku 25 kwietnia.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE