Reklama

Zapaśniczy turniej już jutro

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Zapaśniczy turniej już jutro - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Około 150 zapaśników rywalizować będzie w zawodach "Sport to alternatywa". Zapaśnicze zmagania zaplanowano już jutro w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie.

Przed nami II edycja turnieju zapaśniczego „Sport to alternatywa”, która w tym roku przybiera międzynarodowy charakter. Na matach rozłożonych w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Łukowie rywalizować w sobotę 23 czerwca będą młodziczki i młodzicy urodzeni w latach 2004-2006, reprezentujący 16 klubów z Polski oraz zagranicy.

Do Łukowa przyjadą m.in. zapaśnicy z Kielc, Białegostoku, Lublina, Chełma, Wierzbicy, okolic Sochaczewa, czy Góry Kalwarii. Nie zabraknie też reprezentantów powiatu łukowskiego. Honorowy patronat nad zawodami objął Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski i Starosta Powiatu Łukowskiego Janusz Kozioł. Imprezę wspiera tez gmina Łuków.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego kibicowania i zapraszają na godz. 10.00 na rozpoczęcie zawodów. Wręczenie medali najlepszym planowane jest około godziny 15.00.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE