Reklama

Zapaśniczki na kadrze województwa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zapaśniczki na kadrze województwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na przełomie stycznia i lutego we Włodawie odbyło się zgrupowanie Kadry Województwa Lubelskiego w zapasach. Obecna na nim była reprezentacja powiatu łukowskiego - kluby UKS Zalesie i GKS Armaty Stoczek Łukowski.

W zgrupowaniu uczestniczyły najlepsze w województwie juniorki, kadetki i młodziczki startujące w zapasach. Zawodniczki miały możliwość przyglądać się, jak trenuje m.in. uczestniczka Igrzysk Olimpijskich z 2014 roku Katarzyna Krawczyk. Trenerami na obozie byli Dariusz Kucharski (Chełm) oraz asystenci Igor Lobas (II trener reprezentacji Polski), Sylwester Janik (Kraśnik) i Ryszard Wałachowski (Łuków).

Juniorki, kadetki i młodziczki w trakcie zgrupowania przygotowywały się do zbliżających się zawodów w zapasach, które rozegrane zostaną marcu w Wierzbicy oraz Łukowie. Wspólne treningi odbywały się między 26 stycznia i 3 lutego.

W obozie powiat łukowski wśród kadetek reprezentowały Karolina Gryczon, Monika Białach, Urszula Piotrowska, Patrycja Stosio (wszystkie GKS Armaty Stoczek Łukowski) oraz Natalia Kryjer z UKS Zalesie. Trenowały też młodziczki: Julia Pracz, Klaudia Karwowska, Patrycja Piotrowska (UKS Zalesie) i Urszula Pogonowska, Julia Brauła, Marta Gajowniczek, Katarzyna Stosio, Agata Kazanecka z GKS Armaty Stoczek Łukowski.

Ponadto kadetki Karolina Gryczon, Monika Białach, Urszula Piotrowska oraz Urszula Pogonowska, Agata Kazanecka, Julia Pracz i Klaudia Karwowska pod opieka trenerów Grzegorza Rychty i Ryszarda Wałachowskiego będą reprezentować już wkrótce nasz kraj na zawodach w Ukrainie.. Zapaśnicze zawody rozegrane zostaną w lutym w Klesowie na Ukrainie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE