Reklama

Za nami Turniej Drużyn Podwórkowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Za nami Turniej Drużyn Podwórkowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 22 drużyny wzięły udział w XVII Łukowskim Turnieju Drużyn Podwórkowych w piłce nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego. Do naszej Redakcji trafił komunikat końcowy z imprezy.

Między 24 a 31 maja w Łukowie zorganizowany został piłkarski Turniej Drużyn Podwórkowych pamięci Grzegorza Kowalewskiego. Rozgrywki zostały przeprowadzone w trzech kategoriach dla chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz w kategorii dziewcząt. W turnieju wystartowały 22 dziewięcioosobowe drużyny, tj. 198 zawodniczek i zawodników. Piłkarze oraz piłkarski przez kilka dni zagrali łącznie w 33 meczach, na których strzelono 179 bramek. Rozgrywki sędziował Andrzej Zarzycki.

Zwycięzcami zawodów w poszczególnych kategoriach okazali się piłkarze UKS „Piątka” Łuków oraz drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 3 w Łukowie. Wśród kobiet zwycięstwo odniosły piłkarski z Gimnazjum nr 1 w Łukowie, które wspólnie z kolegami wezmą udział w siedleckich zawodach „Sokolik 2017”. Mecze rozegrane zostaną już środę 7 czerwca i będą spotkaniami finałowymi dla turnieju rozgrywanego niedawno w Łukowie.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Wręczono też wyróżnienia dla króli strzelców. Nagrody ufundowane przez Łukowską Spółdzielnię Mieszkaniową otrzymali Aleksander Dejek (UKS „Piątka” Łuków, 9 bramek), Kamil Janaszek (SP 5 w Łukowie, 9 bramek), Dominik Kalata (Gim 2 w Łukowie, 17 bramek) oraz Izabela Jasińska (Gim 1 w Łukowie, 9 bramek).

Organizatorem zawodów był Zarząd Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie. Rozgrywki toczyły się przez kilka dni, od 24 do 31 maja. Teraz zwycięzcy poszczególnych kategorii pojadą na finałowe rozgrywki do Siedlec.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE