Za nami finał Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej

Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Za nami finał Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej - Zdjęcie główne

Sport22 kwietnia w sali sportowej I LO im. T. Kościuszki w Łukowie odbyły się finały Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. W meczu finałowym pomiędzy Gminą Łuków, a ekipą Starostwa Powiatowego, lepsi okazali się zawodnicy Gminy zwyciężając 3:1.

Drużyna Gminy Łuków już piąty raz z rzędu zwyciężyła w tych rozgrywkach. Trrzecie miejsce na podium zajęła drużyna Dragon Wojcieszków, która pokonała Absolwenta Strzyżew 3-0. Łącznie w lidze startowało 8 zespołów.

W tym roku organizatorem rozgrywek był ULKS Dragon Wojcieszków oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wojcieszowie, a głównym koordynatorem rozgrywek był Kamil Zbietka. Instytucjami wspierającymi ligę było Starostwo Powiatowe i Muzeum Regionalne w Łukowie. Wszystkie uczestniczące drużyny dostały pamiątkowe puchary i statuetki, a zwycięscy dodatkowo nagrody rzeczowe.