Warcaby niesłyszących

Autor: | Zdjęcie: Krzysztof Michalczuk / KSG Hetman Łuków

Warcaby niesłyszących - Zdjęcie główne

SportZa nami zawody warcabowe organizowane przez Klub Sportowy Głuchych Hetman. Warcabowe zmagania dla niepełnosprawnych rozegrano 22 kwietnia.

22 kwietnia odbył się w Łukowie Miejski Turniej Niepełnosprawnych w Warcabach 100-polowych, zorganizowany przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

Wśród kobiet najlepszymi okazały się reprezentantki klubu Hetman Łuków: Barbara Górna, Bożena Krzyszkowiak i Lidia Kurlandzka, które zajęły czołowe miejsca. Poza podium sklasyfikowano odpowiednio Barbarę Wilgos (Hetman Łuków), Agatę Goławską i Oliwię Domańską (obie z WTŻ Łuków).

Wśród mężczyzn, zawody warcabowe dla niepełnosprawnych wygrał reprezentujący klub Hetman Łuków Roman Wilgos. Drugie miejsce zajął Sławomir Soćko (niezrzeszony), a trzecie Jan Kruczyński (Hetman). Na dalszych pozycjach uplasowali się Artur Izdebski (Hetman), Łukasz Kowalczyk (PZG Łuków) oraz Jan Pasieczny (Hetman Łuków).

Impreza była dofinansowana przez Miasto Łuków i PCPR w Łukowie.