Reklama

Walczyli o awans na turniej "Sokolika"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie

Walczyli o awans na turniej "Sokolika" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 108 piłkarek i piłkarzy wzięło udział w XVIII Łukowskim Turnieju Drużyn Podwórkowych w piłce nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego. Zwody rozgrywano na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie.

12 dziewięcioosobowych drużyn wzięło udział w rozgrywkach piłkarskich, które odbywały się od 23 do 29 maja w Łukowie. W tych dniach na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 odbywał się XVIII Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego.

Rywalizacja toczyła się w czterech grupach: chłopców ze szkół podstawowych klas I-IV, klas V-VI, klas VII i gimnazjalnych oraz dziewcząt ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. W sumie rozegrano 16 spotkań piłkarskich, w których padło 69 bramek. Rozgrywki sędziowali Magdalena Orzełowska i Kamil Kamecki.

Zwycięzcami turnieju w trzech kategoriach okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. Grono zwycięzców uzupełniła też „Ekipa Benego”. Najlepsi awansowali do finałowych zawodów „Sokolik 2018”, które odbędą się 7 czerwca w Siedlcach. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody niespodzianki. Zdobywcy tytułu „Król Strzelców” otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody niespodzianki. Nagrody ufundowała Łukowska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE