Reklama

Wakacyjny turniej siatkówki - wyniki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Wakacyjny turniej siatkówki - wyniki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Za nami kolejny wakacyjny turniej sportowy organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie. Tym razem 19 sierpnia zorganizowane zostały rozgrywki w piłkę siatkową.

Wakacyjny turniej OSiR to już kolejna tego typu inicjatywa placówki. Tym razem w sobotę 19 sierpnia na obiektach przy ul. Browarnej 63 zorganizowane zostały rozgrywki w siatkówkę plażową. Wystartowały w nich 22 drużyny z Łukowa i okolic, a rywalizacja toczyła się w pięciu kategoriach.

W I kategorii (chłopców do la 16) najwyższy stopień podium zajęła drużyna \"Absolwenta Strzyżew\" w składzie Maciej Mitura, Mateusz Bancerz, Adrian Suśniak, która wyprzedziła w końcowej rywalizacji ekipy \"Plażowiczów\" (Przemysław Peryt, Arkadiusz Piotrowski, Kamil Juszczyński) oraz \"Królików\" (Bartosz Chromiński, Maksymilian Królik, Paweł Bujak).

Wyniki w II kategorii (chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych) ukształtowały się następująco: I miejsce zajęła drużyna \"Tygrysy Fitnessu\" w składzie: Natan Dąbrowski, Łukasz Kuzawiński, Mateusz Ossowski, II miejsce zajęła drużyna \"Galowie\" w składzie Damian Galiński, Michał Galiński, zaś III miejsce wywalczyła ekipa \"Stary Brus\" w składzie Marcin Kazaniecki, Marcin Oziemczuk.

III kategoria to zawodnicy w klasie OPEN. W tym przypadku pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy drużyny \"Wnuków Proboszcza\" w składzie Bartosz Robert i Sebastian Borkowski. Tuż za nimi uplasowały się ekipy \"Bez Nazwy II\" (Szymon Mańkowski, Łukasz Borkowski) oraz \"Drużyna Papaja (Mateusz Wiącek, Mateusz Pękała).
W wakacyjnym turnieju OSiR w siatkówce plażowej rywalizowała także płeć piękna. W kategorii dziewcząt do lat 16-tu pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej wywalczyła drużyna \"Absolwent Strzyżew\" w składzie Magdalena Mitura, Natalia Domańska i Marta Kozłowska. W kategorii OPEN kobiet, najwyższe miejsce na podium zdobyły panie z drużyny \"FC Ziarko\" (skład: Izabela Przegalińska, Edyta Pruchniewicz). Za nimi na II miejscu uplasowała się ekipa \"Przyjaciółki I\" (Emilia Chudzik, Kinga Jabłońska), a na III miejscu zawody ukończyły \"Brzydzie\" w składzie Martyna Korneluk, Dominika Kużawińska.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy i nagrody. Turniej sędziowali Robert Gronowski i Mariusz Kiełczewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE