Reklama

Uczczą wybitnego trenera. Przed nami memoriał Janusza Kowalczyka.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Uczczą wybitnego trenera. Przed nami memoriał Janusza Kowalczyka. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Nie opadły jeszcze emocje po zawodach zapaśniczych w Łukowie, a już czas na kolejny międzynarodowy turniej. 17 marca w hali sportowej przy ul. Cieszkowizna odbędzie się IX Memoriał Janusza Kowalczyka w podnoszeniu ciężarów.

Przed nami ciężarowy memoriał Janusza Kowalczyka, pierwszego trenera Braci Dołęgów. Zawody poświęcone wybitnemu szkoleniowcowi odbędą się już po raz dziewiąty. Termin i miejsce ich rozegrania to sobota 17 marca i hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie.

W memoriale, który będzie miał międzynarodowy charakter wystartują cztery grupy ciężarowców z Polski i zagranicy. Wydarzenie jest jednocześnie Mistrzostwami Województwa Lubelskiego U20, U23 oraz seniorek i seniorów. Start pierwszej grupy zaplanowano na godz. 11. O godz. 12.30 rywalizować będą kobiety, a o 14.30 i 16.00 dwie pozostałe grupy zawodników. Dekorację najlepszych sztangistów zaplanowano o godz. 17.30.

Organizatorami Memoriału Janusza Kowalczyka są Lubelski Związek Podnoszenia Ciężarów, ŁKS Orlęta Łuków, Klub Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej, Urząd Miasta Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie i Szkoła Podstawowa nr 2 w Łukowie. Zawody odbywać się będą pod patronatem burmistrza miasta Dariusza Szustka.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE