Reklama

Uczczą pamięć Tadeusza Białeckiego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Uczczą pamięć Tadeusza Białeckiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nietypowy memoriał szachowy w Krynce. Już w najbliższą sobotę o godz. 10. w świetlicy wiejskiej rozegrane zostaną zawody szachowe ku pamięci ks. Tadeusza Białeckiego.

Tylko do końca dnia można zgłaszać swój udział w szachowym memoriale ku pamięci proboszcza parafii pw. Jana Chrzciciela w Krynce, ks. Tadeusza Białeckiego. Zapisy do szachowej rywalizacji przyjmowane są w terminie do 22 lutego drogą mailową [email protected] bądź na stronie internetowej turnieju: www.chessarbiter.com/turnieje. 

Szachowy turniej rozegrany zostanie w najbliższą sobotę o godz. 10. w świetlicy wiejskiej. Rywalizacja toczyć będzie się systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, w tempie z czasem dodawanym P`10min+5s dla zawodnika. Całość ma na celu popularyzację tzw. królewskiej gry i uczczenie czternastej rocznicy śmierci Tadeusza Białeckiego - ks. proboszcza parafii pw. Jana Chrzciciela w Krynce.

Dla najlepszych przewidziano puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorem turnieju szachowego jest Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Krynce, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Krynka oraz Klub Szachowy Hetman i Biblioteka Publiczna w Krynce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE