Reklama

Tym razem bez medalu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Tym razem bez medalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Bez zdobyczy medalowej wracają zapaśniczki GKS Armaty Stoczek Łukowski z Mistrzostw Polski młodziczek w tej dyscyplinie sportu. Zawody rozgrywano między 9, a 11 listopada w Bielawie w województwie dolnośląskim.

W mistrzostwach mogły startować zapaśniczki dziewczyny urodzone w latach 2004-2006. Powiat łukowski reprezentowały cztery zawodniczki GKS Armaty Stoczek Łukowski, które były najmłodszym rocznikiem mającym prawo startu.

Jak relacjonuje trener Ryszard Wałachowski, mimo różnicy wieku zapaśniczki Armat dobrze zaprezentowały się na matach w Bielawie i wygrywały walki ze starszymi rywalkami. Jedna z nich, Urszula Pogonowska dotarła do strefy medalowej i walczyła o brąz w kategorii wagowej 39 kg.

Ostatecznie zapaśniczka ze Stoczka Łukowskiego uplasowała się na 5 miejscu w kat. 39 kg. 8 miejsce zajęła Agata Kazanecka (kat. 54 kg), 10 miejsce Marta Gajowniczek (46 kg), a na 15 pozycji zawody ukończyła Katarzyna Stosio (kat. 42 kg). Drużynowo Mistrzostwa Polski młodziczek w zapasach wygrała drużyna Sokoła Lublin. 19 miejsce zajęły Armaty ze Stoczka Łukowskiego. W sumie na zawodach sklasyfikowanych zostało 55 drużyn.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE