Trzy medale na turnieju w Czechach

Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków

Trzy medale na turnieju w Czechach - Zdjęcie główne

SportZ sukcesami wrócili z czeskiej Pragi podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego z sekcji kickboxingu KSW Łuków. Martyna Czerepińska zdobyła złoto, Marta Pawlikowska wywalczyła srebro, a Wiktoria Skrobas brąz w turnieju kickboxingu o randze Pucharu Europy "Czech Open".

Kilka dni temu, 13 i 14 października czeskiej Pradze odbyły się zawody o Puchar Europy w kickboxingu - Czech Open. Na mocno obsadzonym turnieju startowali reprezentanci Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Mołdawii, Polski, Rumunii, Słowacji, Węgier oraz Włoch. W turnieju wystartowało siedmiu reprezentantów klubu KSW Łuków działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „Nasz Region” przy OSiR w Łukowie.

Najlepiej z naszej drużyny wypadła Martyna Czerepińska, która wygrała w kategorii do 60 kg kadetów starszych i Marta Pawlikowska, która wywalczyła II miejsce w kategorii do 46 kg kadetów starszych. Ponadto III miejsce w kategorii do 37 kg kadetów młodszych zajęła Wiktoria Skrobas (wszystkie startowały w formule light contact).

Szczegółowe wyniki:

I miejsce - Martyna Czerepińska LC, kadet starszy, 60 kg
II miejsce - Marta Pawlikowska LC, kadet starszy, 46 kg
III miejsce - Wiktoria Skrobas LC, kadet młodszy, 37 kg
V-VIII miejsce - Natalia Zarzycka LC, kadet starszy, 46 kg, Kewin Kozłowski LC, kadet młodszy, 37 kg, Bartosz Prusinowski LC, kadet starszy, 47 kg, Dorian Siekierzyński LC, kadet starszy, 47 kg