Reklama

Trzęsienie ziemi w Orlętach. Adam Kulik złożył rezygnację!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Trzęsienie ziemi w Orlętach. Adam Kulik złożył rezygnację! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Zaskakujący finał środowego posiedzenia Zarządu ŁKS Orlęta Łuków. Jak udało nam się ustalić, z funkcji prezesa klubu zrezygnował Adam Kulik!

Orlęta Łuków nie mają prezesa. Swoją rezygnację z tej funkcji złożył z dniem 7 marca Adam Kulik. Na chwilę obecną nieznane są przyczyny tej decyzji. Nieoficjalnie mówi się o konflikcie prezesa z Robertem Dołęgą i faworyzowaniem tego drugiego przez miejski magistrat.

Co czeka Orlęta w najbliższych dniach? Jak udało nam się dowiedzieć, pod koniec marca planowane jest Walne Wyborcze Zebranie Członków Klubu, którzy wybiorą nowego Prezesa. Uzupełniony musi zostać też Zarząd Klubu, gdyż wspólnie z Kulikiem do dymisji podał się jeden z Członków Zarządu, Adrian Gajownik.

Klubem przez najbliższe dni zarządzać będzie p.o. prezesa, na którym spocznie organizacja Walnego Zebrania. Pełniącym obowiązki został Michał Zarzycki, dotychczasowy wiceprezes ds. organizacyjnych Orląt.

-------------------

Adam Kulik „szefem” Orląt Łuków został 17 lutego 2017 roku. Wcześniej pełnił funkcję kuratora klubu, gdy do dymisji podał się poprzedni zarząd z Tomaszem Tryboniem na czele. W przeszłości Kulik był też Członkiem Zarządu klubu i kierownikiem sekcji piłki nożnej. W swojej pracy - jak deklarował w rozmowach z mediami - starał się wyprostować trudną sytuację finansową Orląt i doprowadzić do awansu piłkarzy do wyższej klasy rozgrywek.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE