Reklama

Trenują przed Mistrzostwami Polski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski

Trenują przed Mistrzostwami Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Trójka zawodników KSW Łuków trenuje przed kwietniowymi Mistrzostwami Polski w tej dyscyplinie sportu. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego swoją formę będą szlifować m.in. na zgrupowaniu kadry narodowej.

Zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu planowane jest między 6 a 8 kwietnia w Żyrardowie. W trzydniowych treningach wezmą udział kadrowicze specjalizujący się w formule pointfighting. Trener Kadry Narodowej Emila Szabłowska powołała do udziału w zgrupowaniu troje łukowian, podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z klubu KSW Łuków: Amelię Wasilewską, Doriana Siekierzyńskiego i Martę Pawlikowską.

Spotkanie kadry ma być treningiem przed Mistrzostwami Polski, które zostaną rozegrane pod koniec kwietnia w miejscowości Mysiadło niedaleko Warszawy. Amelia i Dorian potwierdzili już swój udział w zgrupowaniu, natomiast Marta tym razem rywalizować będzie na innych zawodach. W tym czasie rozegrane zostaną bowiem Mistrzostwa Polski w Kaliszu w formule full contact.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE