Reklama

Trenerskie zamieszanie w Sokole Adamów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Trenerskie zamieszanie w Sokole Adamów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kolejna zmiana na stanowisku trenera IV-ligowego Sokoła Adamów. Po tym jak drużynę "Rosołów" objął Przemysław Tryboń, klub pilnie musiał szukać innego szkoleniowca. Jakie były powody tej decyzji?

Przemysław Tryboń nie jest już trenerem piłkarzy Sokoła Adamów. Powodem krótkiej przygody doświadczonego szkoleniowca z drużyną „Rosołów” był... brak wymaganej licencji trenerskiej upoważniającej prowadzenie klubu w IV lidze. Zgodnie z przepisami na tym szczeblu rozgrywek wymagana jest licencja UEFA, a nie PZPN A, która wystarcza w niższych ligach.

Przemysław Tryboń na stanowisku trenera zastąpił Dariusza Dziewulskiego, który w drugiej połowie lutego zrezygnował z pełnionej funkcji. Doświadczony trener odbył jeden trening z ekipą Sokoła, oglądał też zmagania piłkarzy w meczu sparingowym. Musiał jednak zrezygnować z prowadzenia drużyny w rundzie wiosennej.

Teraz „Rosoły” w IV lidze poprowadzi Sławomir Kozłowski, który zdążył już zapoznać się z drużyną. Informacja o zakontraktowaniu nowego szkoleniowca pojawiła się na stronie internetowej Sokoła Adamów 9 lutego. Czy trenerowi uda się utrzymać piłkarzy w IV lidze? Najbliższy test odbędzie się już 18 marca, kiedy drużyna z powiatu łukowskiego grać będzie na wyjeździe z Victorią Żmudź.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE