Reklama

Tor przeszkód dla najmłodszych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSiR Łuków

Tor przeszkód dla najmłodszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Najmłodsi mieszkańcy miasta będą mogli już dzisiaj wziąć udział w profesjonalnym biegu z przeszkodami. Na zabawę zaprasza OSiR, burmistrz Dariusz Szustek oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przed nami „Ogólnopolski Challenge” czyli inicjatywa propagująca sport oraz aktywność fizyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o terenowe biegi z przeszkodami. Od godziny 9.30 w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Browarnej 63 w Łukowie odbywać się będą zawody dla najmłodszych mieszkańców miasta polegające na pokonaniu przełajowego biegu z przeszkodami.

- Dzieci ze szkół podstawowych w Łukowie  po raz pierwszy będą mogły wziąć udział w profesjonalnym biegu z przeszkodami. Ma być to początek ich przygody ze sportem, rywalizacją, walką z własnymi ograniczeniami a czasem nawet lękami. Każdy będzie mógł się przekonać, że może stać się bohaterem dla swojej szkoły, miejscowości, klasy, wychowawców ale przede wszystkim dla samego siebie - czytamy w informacji prasowej nadesłanej do redakcji.

Zabawa poprzez sport, rywalizację oraz wsparcie kolegów ze szkoły ma zbudować w każdym dziecku pewność siebie, miłość do sportu oraz umiejętność działania w grupie. Dla uczestników oraz wszystkich kibiców czeka wiele emocji i atrakcji: muzyka, sport, zabawa, pokazy uzbrojenia polskich służb mundurowych, strzelnica ASG, miasteczko zawodów z infrastrukturą  i wiele innych.

Początek o godz. 9.30 na basenach letnich przy ul. Browarnej.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE