Reklama

Sztangiści z Orląt na eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Robert Dołęga

Sztangiści z Orląt na eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Cztery miasta w kraju gościły w ostatni weekend sztangistów startujących w strefowych eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W rywalizacji tej wystartowali też ciężarowcy z Łukowa.

Konstantynów Łódzki, Oława, Gdańsk oraz Biłgoraj gościły w ostatni weekend młodych sztangistów rywalizujących w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W imprezie będącej odpowiednikiem Mistrzostw Polski juniorów młodszych województwo lubelskie rywalizowało z woj. świętokrzyskim, podkarpackim i małopolskim. W zawodach rozgrywanych w Biłgoraju - gdzie startowała trójka sportowców z Łukowa – w sumie uczestniczyło ponad 60 osób.

Najlepiej spośród naszych zawodników zaprezentował się Bartłomiej Bajora, który wywalczył wicemistrzostwo w najcięższej kategorii wagowej +105 kg. Czwarte miejsce w kategorii 77 kg uzyskał Jakub Sadło. Taką samą lokatę zdobyła debiutantka Zuzanna Tubelewicz w kategorii wagowej 58 kg. W eliminacjach nie musiał brać udziału członek kadry narodowej i reprezentant Orląt Łuków Bartosz Boncik.

Do finałów XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Siedlcach między 9 a12 lipca, zakwalifikowało się w sumie trzech zawodników łukowskich Orląt - Bartosz Boncik, Bartłomiej Bajora i Jakub Sadło.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE