Reklama

Szczypiornistki z Łukowa na konsultacji wojewódzkiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Szczypiornistki z Łukowa na konsultacji wojewódzkiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Szczypiornistki z Gimnazjum nr 2 w Łukowie zaproszone zostały na ogólnopolski obóz szkoleniowy organizowany przez Ośrodek Szkolenia w Piłce Ręcznej.

W ostatni weekend w Puławach odbyło się spotkanie zawodniczek piłki ręcznej z roczników 2002-2003. Wśród dziewcząt z wybranych Ośrodków Szkolenia Sportowego Województwa Lubelskiego obecne były również reprezentujące Gimnazjum nr 2 w Łukowie: Kinga Kamecka, Karolina Przeździak, Anna Jankowska, Emilia Zaręba, Weronika Frąc, Wiktoria Sosnowska, Maja Trochimowska, Aleksandra Ciężka, Kalińska Natalia oraz Paula Wasak.

W trakcie konsultacji odbywały się zajęcia sportowe na których przeprowadzano testy diagnozujące poziom wyszkolenia piłkarza ręcznego. Na zajęciach najlepiej wypadły Karolina Przeździak, Kalińska Natalia i Kinga Kamecka, które zostały zakwalifikowane na letni ogólnopolski Camp OSPR, który odbędzie się w sierpniu w Gdańsku.

Gimnazjum nr 2 w Łukowie na mapie piłki ręcznej w Polsce jest placówką bardzo znaną za sprawą dużych sukcesów w tej dyscyplinie. Aktywnie uczestniczy w różnych formach szkolenia proponowanych przez ZPRP. Jedną z nich jest Ośrodek Szkolenia Piłki Ręcznej, który powstał w 2012 roku. Zajęcia ośrodkowe prowadzi dwóch trenerów: Jerzy Kożuch i Marcin Grzeczyński. Zadaniem głównym ośrodków jest szkolenie indywidualne zawodniczek poprzez podnoszenie cech motorycznych i umiejętności technicznych na poszczególnych pozycjach w grze.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE