Szczęśliwy remis Pogoni Siedlce w Elblągu

Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Szczęśliwy remis Pogoni Siedlce w Elblągu - Zdjęcie główne

Pogoń przywiozła punkt z Elbląga | foto SportSiedlce.pl

Sport Pogoń Siedlce zremisowała 1:1 w pierwszym wiosennym wyjazdowym spotkaniu.

Podopieczni Marka Saganowskiego nie zaczęli dobrze spotkania z Olimpią w Elblągu. Przed upływem pierwszego kwadrans siedlczanie nadziali się na kontrę, którą na bramkę zamienił Mateusz Gabrych. Pogoniści nie mieli argumentów, aby odpowiedzieć i na przerwę schodzili przy niekorzystnym wyniku 0:1.

Po zmianie stron działo się więcej. Kilka razy Pogoń od utraty bramki ratował Maciej Kikolski, ale i defensywa Olimpii miała więcej pracy. W 62 minucie mogło być po meczu, gdy Jan Sienkiewicz przed rzutem karnym stanął oko w oko z golkiperem Pogoni. Białorusin trafił jednak w słupek. Kilka chwil później Cezary Demianiuk zamienił na bramkę wstrzelenie Przemysława Misiaka. Wychowanek Pogoni miał szansę zostać bohaterem, ale po kolejnej wrzutce z prawego skrzydła główkował w poprzeczkę.

Pogoń zremisowała 1:1. 11 lipca o 14:00 Pogoń podejmie Górnika Polkowice.

Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)

Bramki: Gabrych 14 – Demianiuk 68

Pogoń: 1. Maciej Kikolski – 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 19. Maciej Wichtowski, 23. Nikodem Fiedosewicz (46, 98. Maciej Kołoczek) – 29. Marcinho (60, 20. Cezary Bujalski), 31. Ernest Dzięcioł (46, 7. Damian Szuprytowski), 6. Jakub Pek (68, 8. Kamil Włodyka), 99. Bartosz Wicenciak, 56. Cezary Demianiuk – 9. Damian Nowak (69, 21. Mateusz Majewski)

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.