Super występ ekipy ze Stanina. Zdobyli 14 pucharów (zdjęcia)

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

SportDzisiejszy Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o puchar wójta gminy Chodel był dużym wyzwaniem ekipy z Dojo Stanin. Podopieczni i podopieczne Agnieszki Borek po raz pierwszy wystartowali w dużej imprezie.

Turniej zgromadził ponad 200 zawodników z różnych części Polski. Dojo Stanin reprezentowało 27 zawodników. Do gmina Stanin przywieźli 14 pucharów!

W kata pierwsze miejsce wywalczyła Karina Ogrodnik. W kata? Oj, tutaj lista jest bardzo długa. Z najwyższego miejsca na podium cieszyły się: ponownie Karina Ogrodnik oraz Anna Kazana. Drugie miejsce wywalczyli: Patrycja Wysokińska, Aleksandra Czupryna, Laura Przybysz, Julia Kopeć, Michał Siwicki. Na najniższym podium uplasowali się: Magdalena Wnuk, Oliwia Trzpiel, Lena Kopeć, Magdalena Gryczka, Mikołaj Ogrodnik, Kacper Gromada, Dawid Redzik.

Pozostali uplasowali się na miejscach 4-8: Sandra Kulikowska, Julia Robert, Pola Trzpiel, Michał Stoga, Małgorzata Kachniarz, Natalia Przybysz, Iga Goławska, Igor Jodełka, Jan Łukasik, Piotr Wnuk, Kacper Redzik, Hubert Kaszlikowski, Alan Mućka.

- Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych zawodników. Dla niektórych z nich był to pierwszy start, ale możemy wam obiecać, że nie ostatni! Dziękujemy bardzo za pomoc przy naszych zawodnikach: Martynie Kłodzie, Jakubowi Wołoszka, Samuelowi Dulowi i Agnieszce Wachowiec za dowiezienie nas całych i zdrowych na zawody i do domu - mówi Agnieszka Borek z Dojo Stanin.