Reklama

Stanisław Chudzik Trenerem Roku 2016!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Stanisław Chudzik Trenerem Roku 2016! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Nadeszła chwila publikacji wyników w Plebiscycie na Łukowskiego Sportowca i Trenera ubiegłego roku. Odkrywanie kart rozpoczynamy od ogłoszenia kto został Trenerem 2016.

Spośród wszystkich piętnastu trenerów nominowanych w naszym plebiscycie największe poparcie swych kibiców uzyskał
Stanisław Chudzik - trener piłki nożnej, który współpracuje z trzema lokalnymi klubami sportowymi.

Zanim przypomnimy sylwetkę trenera Chudzika przedstawiamy wyniki głosowania na czwórkę najlepszych szkoleniowców ubiegłego roku. Przypominamy również o tym, że miejsca drugie i trzecie będą również wyróżnione. Szczegóły będą ustalane z samymi zainteresowanymi.

Łukowski Trener Roku 2016:
1. miejsce: Stanisław Chudzik - liczba uzyskanych głosów 119
2. miejsce: Paweł Głowacki - 86 głosów
3. miejsce: Kamil Zbietka - 81 głosów
4. miejsce: Natalia Soćko - 44 głosy


Łukowski Trener Roku 2016 Stanisław Chudzik  - jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów piłki nożnej młodego pokolenia. Jak zdecydowana większość łukowian przygodę z piłką rozpoczynał w Orlętach. Pierwsze kroki trenerskie stawiał w ŁKS Łazy. Związany z dwoma lokalnymi klubami – Orlętami Łuków i ŁKS Łazy. W tych drużynach prowadził zarówno grupy juniorskie jak i pierwsze drużyny. Był również trenerem grup selekcyjnych łukowskiej Dziecięcej Akademii Futbolu. W ubiegłym roku ukończył kurs trenerski UEFA A. W 2016 roku z trampkarzami Orląt wygrał ligę okręgową. Ponadto pełnił kilka miesięcy funkcję trenera kadry województwa lubelskiego rocznika 2001. W lipcu został Prezesem Dziecięcej Akademii Futbolu. W rundzie jesiennej sezonu 2016/17 prowadził ŁKS Łazy, i z tą drużyną wywalczył fotel lidera bialskiej okręgówki.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia przez swoich podopiecznych i kibiców całej powyższej czwórce finalistów w Plebiscycie. Przed nami jeszcze ogłoszenie wyników na Sportowca Roku oraz wyróżnienia specjalnego od Redakcji Sport.lukow.pl i Lukow24.plUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE