Srebro i złoto dla weterana zapasów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 7 listopada Janusz Lisiewski wywalczył na Mistrzostwach Polski weteranów dwa medale.

7 listopada na warszawskim Targówku odbyły się Mistrzostwa Polski weteranów w zapasach. Powiat łukowski reprezentował zawodnik łukowskich Orląt - Janusz Lisiewski. Występowi zawodnika przyglądał się trener - Ryszarda Wałachowskiego.

Łukowski weteran startował w kategorii wiekowej do 50 lat, natomiast w kategorii wagowej do 85 kg. Zmierzył się ze stylem klasycznym i wolnym.

W stylu wolnym Janusz Lisiewski został mistrzem Polski i zdobył złoty medal. W finale stylu klasycznego walczył z vice mistrzem świata weteranów Mariuszem Wiśniewskim. Janusz Lisiewski z mistrzostw wrócił ze złotym i srebrnym medalem.