Reklama

Sprawdzą formę przed Mistrzostwami Świata

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków

Sprawdzą formę przed Mistrzostwami Świata - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Marta Pawlikowska, Natalia Zarzycka i Maciej Mościcki będą reprezentować Łuków na zawodach Pucharu Świata w kicboxingu w węgierskim Budapeszcie. To sprawdzian przed planowanymi na jesień Mistrzostwami Świata we Włoszech.

Trójka reprezentantów klubu KSW Łuków weźmie udział w Hungarian World Cup - Pucharze Świata w kickboxingu, który odbędzie się 18-20 maja w Budapeszcie na Węgrzech. Marta Pawlikowska, Natalia Zarzycka i Maciej Mościcki będą reprezentować biało-czerwone barwy jako jedni z blisko 70. reprezentantów Polski.

Wyjazd sportowców jest możliwy dzięki m.in. programowi stypendialnemu burmistrza miasta i zaangażowaniu rodziców. Jak przekonuje trener Zenon Pawlikowski, dobrą wiadomością jest też podjęcie przez klub współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami: firmą transportową MARWER z Siedlec i łukowskim Biurem Rachunkowym Agnieszki i Krzysztofa Gałachów, które podjęły się w tym roku sponsorowania dwójki zawodników KSW Łuków.

Zdaniem trenera Pawlikowskiego koszty szkolenia i udziału w zawodach na poziomie, który aktualnie reprezentują łukowscy fighterzy są duże. Szkoleniowiec zapowiada w tym roku udział zawodników KSW Łuków w szeregu ważnych imprez sportowych o zasięgu międzynarodowym i zaprasza do współpracy również innych przedsiębiorców.

Łukowscy zawodnicy to aktualni mistrzowie kraju w kickboxingu. Marta Pawlikowska pochwalić się może złotym medalem w kategorii 48 kg full contact wśród juniorów młodszych, Natalia Zarzycka w kat. 42 kg low kick kadetów starszych, a Maciej Mościcki  w kategorii 81 kg full contact juniorów młodszych. Turniej w Budapeszcie będzie więc sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, które zostaną rozegrane pod koniec września we Włoszech.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE