Reklama

Spotkanie w sprawie Olimpiady

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Spotkanie w sprawie Olimpiady - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Na początku grudnia w Teresinie (woj. mazowieckie) odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiego Związku Zapaśniczego. Nasz region reprezentował Ryszard Wałachowski, trener zapasów w klubie GKS Armaty Stoczek Łukowski i wiceprezes Lubelskiego Związku Zapaśniczego.

W spotkaniu oprócz trenerów brali udział przedstawiciele Zarządu PZZ i sędziowie. Omawiali oni wyniki uzyskane przez zapaśników w kończącym się roku i ustalali kalendarz startów w 2019 r. Dużo uwagi poświęcono też zbliżającym się Igrzyskom Olimpijskim w Tokio w 2020 roku, gdzie reprezentacja Polski ma walczyć o medale.

Podczas uroczystej kolacji Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron odznaczył złotymi medalami najlepszych trenerów w poszczególnych stylach. Wśród nagrodzonych trenerów w zapasach kobiet był również trener GKS Armaty Stoczek Łukowski Ryszard Wałachowski.

Jak zdradza nam sam zainteresowany, w 2019 roku w Łukowie odbyć ma się duża międzynarodowa impreza młodziczek i młodzików w stylu klasycznym. Organizatorem wydarzenia będzie klub UKS Zalesie, a walki odbywać się będą w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE