Sparingowa porażka z Pogonią

Autor: | Zdjęcie: Maciej Sztajnert / SportSiedlce.pl

Sparingowa porażka z Pogonią - Zdjęcie główne

Sport2:1 to wynik meczu sparingowego między piłkarzami Orląt Łuków, a drugą drużyną Pogoni Siedlce. Obie ekipy przygotowują się do rundy wiosennej.

Łukasz Kiryło zaliczył honorowe trafienie podczas sparingu piłkarzy Orląt Łuków i rezerw Pogoni Siedlce, który rozegrany został w niedzielę 4 lutego. Obie drużyny rywalizowały między sobą na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Siedlcach, gdzie na co dzień występuje druga drużyna miejscowej Pogoni.

Jak czytamy na stronie www.sportsiedlce.pl, w trakcie spotkania lepiej zaprezentowała się drużyna gospodarzy, która w 42. minucie wyszła na prowadzenie. Po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z zawodników żółto-czerwonych, jedenastkę wykorzystał zawodnik Pogoni Mateusz Omieciuch. Łukowianie wyrównali w 50. minucie za sprawą trafienia Łukasza Kiryły. Wynik spotkania na 2:1 dla rezerw Pogoni ustanowił strzałem zza pola karnego w 71. minucie Jakub Jóźwiak.

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 2:1 (1:0).
Bramki: Mateusz Omieciuch ‘42 (k), Jakub Jóźwiak ‘71 - Łukasz Kiryło ‘50.
Żółta kartka: Łukasz Ebert (’66, Orlęta).