Reklama

Sławomir Rzymowski kandydatem na Kuratora

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Sławomir Rzymowski kandydatem na Kuratora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Sławomir Rzymowski, pełniący funkcję dyrektora Zakładu Gospodarki Lokalowej to kandydat na kuratora Orląt Łuków. Informację potwierdził dziś starosta Janusz Kozioł.

Jest kandydat na kuratora w Łukowskim Klubie Sportowym „Orlęta Łuków”. Jak powiedział starosta łukowski Janusz Kozioł, po dokonaniu analizy prawnej będzie on rekomendował na to stanowisko Sławomira Rzymowskiego, dyrektora ZGL w Łukowie.

Starosta stosowny wniosek ma złożyć w poniedziałek w sądzie w Świdniku, który zajmuje się sprawami stowarzyszeń takich jak łukowskie Orlęta. Powodem takiej, a nie innej decyzji Janusza Kozioła jest liczący zbyt mało członków Zarząd klubu, który nie może podejmować prawnie wiążących decyzji.

Starosta będący organem nadzorujące w powiecie stowarzyszenia wystąpił też do Sądu Rejonowego w Łukowie o unieważnienie uchwał podjętych podczas zebrania członków Orląt 23 marca, kiedy na prezesa wybrano Ryszarda Wałachowskiego. Zdaniem J. Kozioła zgodnie ze statutem klubu walne zebranie było niepotrzebnie zorganizowane, gdyż wybór władz w trakcie kadencji to kompetencja Zarządu. Janusz Kozioł przychylił się więc m.in. do opinii Komisji Rewizyjnej i słów wypowiadanych przez jej przewodniczącego Arkadiusza Kasznię.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE