Reklama

Ryszard Wałachowski prezesem Orląt Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Daniel Płudowski

Ryszard Wałachowski prezesem Orląt Łuków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ryszard Wałachowski to nowy prezes Orląt Łuków. To najważniejsza decyzja, jaka zapadła na piątkowym walnym zebraniu członków klubu. Nie obyło się jednak bez emocji.

Ryszard Wałachowski - dotychczasowy wiceprezes Orląt Łuków ds. sportowych - pokieruje przez najbliższe miesiące największym klubem sportowym w naszym mieście. Tak zadecydowano podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Klubu, które odbyło się w piątkowy wieczór 23 marca. Związany z zapasami działacz był jedynym kandydatem na stanowisko i wybrany został 59 głosami członków klubu, przy braku głosów przeciw i 6-ciu głosach wstrzymujących się.

Zanim jednak dokonano wyboru Prezesa i uzupełnienia składu Zarządu Orląt Łuków, przebieg obrad i dyskusja była momentami daleka od idealnej. Część działaczy próbowała kwestionować ważność przeprowadzenia głosowań, nie obyło się bez niewygodnych pytań o finanse klubu i nazwania byłego już prezesa Adama Kulika „oszustem”.

Ostatecznie wybrano jednak nowego Prezesa i uzupełniono skład Zarządu klubu. Weszli do niego Bogusław Smyk, który uzyskał 43 głosy oraz Arkadiusz Pogonowski z 29 głosami.

Więcej na temat walnego zebrania Orląt Łuków już wkrótce.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE