Reklama

Reprezentacja kickboxerów ćwiczyła w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KSW Łuków / Nadesłane do Redakcji

Reprezentacja kickboxerów ćwiczyła w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 20 reprezentantów Polski wzięło udział w Zgrupowaniu Kadry Narodowej Kadetów Polskiego Związku Kickboxingu w formule light contact, które odbyło się w Łukowie. Treningi odbywały się trzy razy dziennie, od 11 do 15 lipca w kilku miejscach miasta.

Kickboxerzy ćwiczyli pod okiem Zenona Pawlikowskiego, na co dzień trenera w klubie KSW Łuków, który pełni też obowiązki trenera kadry narodowej kadetów. Na konsultacje zostali powołani głównie mistrzowie i wicemistrzowie kraju. Zajęcia z trenerem odbywały na hali sportowej przy ul. Partyzantów, sali przy IV LO i Szkole Policealnej - Medycznym Studium Zawodowym oraz sali treningowej KSW Łuków i na stadionie miejskim przy ul. Warszawskiej.

- Zgrupowanie było pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się we włoskim Jesolo Lido 15-23 września - mówi trener Pawlikowski. - Sprawdzane było przygotowanie motoryczne zawodników, kontrola ich wyszkolenia technicznego oraz analiza stylu walki, co dało podstawę do określenia kierunku dalszych przygotowań w odniesieniu do każdego zawodnika indywidualnie - dodaje.

W zgrupowaniu wzięło udział 20 kickboxerów z całego kraju. Wśród nich znaleźli się też reprezentanci KSW Łuków: Natalia Zarzycka, Marta Pawlikowska, Martyna Czerepińska, Kewin Kozłowski i Bartosz Prusinowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE