Puchar Polski dla zawodnika KSW Łuków

Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski / nadesłane do Redakcji

Puchar Polski dla zawodnika KSW Łuków - Zdjęcie główne

SportKewin Kozłowski z KSW Łuków wywalczył złoty medal na zawodach Pucharu Polski w kicoboxingu. Zawody rozegrano pod koniec zeszłego tygodnia w Świdniku.

W zawodach o Puchar Polski w kickboxingu w formule pontfighting pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu wystartowało pięciu podopiecznych trenera Zenona Pawlikowskiego z klubu KSW Łuków.

Najlepiej spośród nich zaprezentował się Kewin Kozłowski, który zdecydowanie wygrał rywalizację w kategorii do 47 kg kadetów starszych. Podopieczni trenera Pawlikowskiego wywalczyli ponadto dwa brązowe medale. W Świdniku zdobyli je Amelia Wasilewska (kat. 37 kg) i Nikola Kozłowska (kat. 28 kg).

W zawodach Pucharu Polski wystartowali także Oskar Dudziński i Aleksandra Urban. Oskar zdobył 6 miejsce w kategorii do 37 kg, a jego klubowa koleżanka uplasowała się na 7 pozycji w takiej samej kategorii wagowej. Udział w turnieju był możliwy dzięki zaangażowaniu rodziców. Klub KSW Łuków składa szczególne podziękowania Monice Kozłowskiej i Ireneuszowi Dudzińskiemu.