Reklama

Przyjdź do „Trójki” na zajęcia z Trenerem Osiedlowym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Przyjdź do „Trójki” na zajęcia z Trenerem Osiedlowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia organizowane w ramach programu \"Trener Osiedlowy\". Najbliższe z nich odbędą się na wybudowanych niedawno boiskach przy Gimnazjum nr 3.

Pierwsze powakacyjne zajęcia odbędą się już dziś o godz. 18.30 i w najbliższą sobotę o godz. 16. Będą to ćwiczenia i zajęcia z piłki nożnej. Chętni aktywnie spędzić czas, proszeni są o przyjście na teren boisk Gimnazjum nr 3. Szkoła ta wzbogaciła się bowiem w ostatnie wakacje w nowy kompleks sportowy.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej OSiR, instytucja ta od 2009 roku jest koordynatorem prowadzonego wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych projektu profilaktycznego „Trener Osiedlowy”. W jego ramach zajęcia z dziećmi i młodzieżą są prowadzone na większości miejskich osiedli i skupiają około 200 dzieci i młodzieży. Całość ma na celu zaproponowanie mieszkańcom spędzanie wolnego czasu na sportowo, zachęcenie młodych ludzi do jakiejkolwiek formy ruchu oraz stworzenie warunków sprzyjających realizacji potrzeb związanych ze sportem, których zaspokojenie motywuje do powstrzymania się od palenia papierosów, picia alkoholu bądź brania narkotyków.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE