Reklama

Poseł zaprasza na turniej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Poseł zaprasza na turniej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Poseł Krzysztof Głuchowski zaprasza na halowy turniej piłki nożnej. Rozgrywki zaplanowano w sobotę 16 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie.

Zima to czas turniejów piłkarskich, w których można zmierzyć się z różnymi zespołami i sprawdzić swoją aktualną formę przed startem ligowych rozgrywek. Poseł Krzysztof Głuchowski zaprasza na trzecią edycję halowego turnieju, który w tym roku odbywać się będzie pod patronatem Anny Krupki - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

W nieoficjalnych mistrzostwach powiatu łukowskiego walczyć będą piłkarze ŁKS Łazy, Unii Krzywda, Orląt Gołaszyn, Orkana Wojcieszów, a także ekipy Bór Dąbie, Polesie Serokomla i Tur Turze Rogi. Piłkarze będą walczyć o specjalny puchar ufundowany przez posła Głuchowskiego.

Początek rozgrywek zaplanowano na godz. 9. Mecze odbywać się będą w sobotę 16 lutego w hali sportowej ZS nr 1 w Łukowie. Partnerami turnieju są radny Rady Powiatu Andrzej Soćko, wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak i i Tadeusz Federczyk - przewodniczący Rady Gminy Łuków.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE