Ponad tysiąc biegaczy w Adamowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportWczoraj w Adamowie na linię startu stanęło ponad tysiąc biegaczy. Walczyli o miejsce na podium w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.

11 października w Adamowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych. Na linii startu stanęło ponad 1000 uczestników. Wśród nich znalazła się 25-osobowa reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Łukowie. I to oni podzielili się z nami zdjęciami z tego wydarzenia.

Niektórzy z nich zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce. Wśród uczestniczek biegu na 1000 m (I klasa gimnazjum) VIII miejsce zajęła Natalia Mokicka. Natomiast wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Daniel Machniak, który wśród pierwszoklasistów w biegu na 1500 m zajął wysokie VI miejsce  w województwie. Tuż za nim uplasował się Jakub Rożen. Wszyscy są uczniami klasy sportowej.

Gimnazjum nr 2 reprezentowali - Natalia Mokicka, Eryk Słodkowski, Jakub Janasz, Adam Płudowski, Titaev Ibrahim, Jakub Burdach, Bartłomiej Ryszkowski, Maciej Mościcki, Kacper Ostojski, Piotr Chromiński, Bartłomiej Gajo, Dominik Grudzień, Kacper Krasuski, Albert Krukow, Aleksander Kuczyński, Hubert Linkiewicz, Daniel Machniak, Maciej Mądry, Przemysław Misiak, Jakub Rożen, Sebastian Sadło, Antoni Sawicki, Karol Sobczak i Stanisław Sobiech. Opiekunami uczniów podczas zawodów byli: Marcin Grzeczyński i Robert Dołęga.