Reklama

Pokazowy kickboxing

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zenon Pawlikowski

Pokazowy kickboxing - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Można walczyć na macie, można też pokazać piękno kickboxingu na scenie. W rytm dynamicznej muzyki \'zatańczyli\' na scenie w Dębowicy łukowscy medaliści.

Sezon startowy zakończony, czas więc na … występy estradowe. Choć może dziwić połączenie jakiejkolwiek dziedziny sportu z występami na scenie, jak się okazuje jest to jednak możliwe. Łukowscy zawodnicy z sekcji kickboxing Klubu Sportów Walki „KSW Łuków” działającego w ramach Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „ Nasz Region” przy OSiR w Łukowie, z trenerem Zenonem Pawlikowskim na czele, nawiązali współpracę  z choreografem. Dzięki tej współpracy powstały układy, które prezentowane na scenie pozwolą pokazać kickboxing z innej strony.  

Pokaz można było podziwiać podczas gali przy fontannie podczas Dni Łukowa. Ci, którzy tam jednak nie byli, mogli go obejrzeć także podczas festynu rodzinnego w Dębowicy, który odbył się 12 czerwca.  

Występ podsumował trener Zenon Pawlikowski:

Podjęliśmy decyzję o kolejnych występach, żeby zaprezentować atrakcyjny program, który udało nam się przygotować. Chcieliśmy pokazać mieszkańcom miasta i powiatu  kickboxing z innej strony. Efektowne techniki i spontaniczna radość z wykonywanych akcji są owacyjnie przyjmowane przez publiczność. Zawodnicy są zadowoleni i zmotywowani do jeszcze cięższej pracy treningowej. Na zawodach swoje sukcesy przeżywają w samotności, natomiast  w trakcie występów mogą pokazać swoje umiejętności także rówieśnikom, najbliższym i innym osobom, na których im zależy. To bardzo ważne, że sport daje im satysfakcję.  

Na scenie  wystąpili aktualni medaliści Mistrzostw Polski w boksie i kickboxingu oraz brązowa medalistka Mistrzostw Świata w kickboxingu: Marta Pawlikowska, Natalia Zarzycka, Martyna Czerepińska, Karolina Górka, Dorian Siekierzyński, Bartosz Prusinowski, Kacper Matejek, Kewin Kozłowski, Daniel Szymecki i Jakub Morozow.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE