Pogoń Siedlce zremisowała w meczu przyjaźni

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: SportSiedlce.pl

Pogoń Siedlce zremisowała w meczu przyjaźni - Zdjęcie główne

To nie był udany wieczór dla Cezarego Demianiuka | foto SportSiedlce.pl

SportPogoń Siedlce zremisowała 2:2 z Wisłą Puławy w ostatnim meczu pierwszej rundy.

Trener Marek Brzozowski solidnie zamieszał składem. W jedenastce zabrakło - z różnych przyczyn - takich tuzów jak m.in. Damian Nowak, Damian Szuprytowski czy Tomasz Lewandowski.

W pierwszej połowie braki nie były odczuwalne. W 21 minucie siedlczanie objęli prowadzenie za sprawą skutecznego w ostatnim czasie Mateusza Majewskiego. Do przerwy powinno być 2:0, ale w końcówce 100-procentowej sytuacji nie wykorzystał Cezary Demianiuk. Na drodze do szczęścia wychowanka Pogoni stanął słupek.

Niewykorzystana sytuacja zemściła się na początku drugiej połowy. I to dubeltowo. Mateusz Klichowicz trafił z karnego, a po chwili z 16 metrów przymierzył Janusz Nojszewski. Pogoń po raz kolejny zdołała odrobić straty, ale wygrać już nie. Na 2:2 wynik po przechwycie ustalił Piotr Pyrdoł.

19 listopada o 18:15 Pogoń zagra w Łodzi z rezerwami ŁKS.

Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 2:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Majewski 21, Piotr Pyrdoł 67 – Mateusz Klichowicz 48 (k), Damian Kołtański 49

Pogoń: 1. Jakub Burek – 4. Przemysław Misiak, 14. Dawid Burka, 3. Robert Majewski – 23. Hubert Derlatka (61, 20. Cezary Bujalski), 16. Jakub Sinior, 99. Bartosz Wicenciak (88, 29. Danny Babor), 18. Piotr Pyrdoł (88, 8. Kamil Włodyka), 10. Krystian Miś – 21. Mateusz Majewski (83, 9. Damian Nowak), 56. Cezary Demianiuk.

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.