Pogoń Siedlce wciąż bez zwycięstwa

Autor: | Zdjęcie: Wisła Płock S.A.

Pogoń Siedlce wciąż bez zwycięstwa - Zdjęcie główne

Porażka Pogoni w derbach | foto Wisła Płock S.A.

SportPogoń Siedlce przegrała 0:1 z Wisłą Płock. Beniaminek I ligi był tłem dla mierzących w awans Nafciarzy.

To nie był dobry mecz w wykonaniu Pogoni. Biało-niebiescy oddali celne uderzenie w 2 minucie za sprawą Lukasa Hrnciara i jego rzutu wolnego. Później Wiślacy opanowali sytuację. Mateusz Pruchniewski miał kilka okazji do zaprezentowania swoich dużych możliwości i spisywał się na medal. Do przerwy było 0:0.

W drugiej połowie Pogoniści wyglądali na zadowolonych z bezbramkowego remisu. Wisła parła jednak do zwycięstwa. W 74 minucie Jime przymierzył z rzutu wolnego, piłka obtarła się o jednego z siedlczan stojących w murze i zaskoczyła Pruchniewskiego. Więcej goli nie było.

21 sierpnia o 20:30 Pogoń podejmie GKS Tychy.

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Jime 74

Pogoń: 23. Mateusz Pruchniewski – 47. Oskar Krzyżak, 55. Cássio, 31. Ernest Dzięcioł – 56. Cezary Demianiuk, 43. Lukáš Hrnčiar (68, 8. Jakub Sinior), 4. Miłosz Drąg, 71. Krzysztof Danielewicz (80, 10. Piotr Pyrdoł), 17. Ołeksij Zinkewycz (57, 7. Damian Szuprytowski), 12. Titas Milašius – 9. Jakub Lutostański (80, 11. Mateusz Majewski)

Artykuł pochodzi z portalu siedlcesiedzieje.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.