Reklama

Poddali się dobrowolnie karze

Opublikowano:
Autor:

Poddali się dobrowolnie karze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Złodziej z Międzyrzeca Podlaskiego i paser z Białej Podlaskiej zatrzymani przez międzyrzeckich policjantów dobrowolnie poddali się karze i zostali zwolnieni.

Złodziej z Międzyrzeca Podlaskiego i paser z Białej Podlaskiej zatrzymani przez międzyrzeckich policjantów dobrowolnie poddali się karze i zostali zwolnieni.Sprawa dotyczy zaistniałej w dniu 3 grudnia 2015r. kradzieży z niezamkniętych samochodów znajdujących się na terenie posesji przy ul. Leona Kruczkowskiego dalmierza laserowego, nawigacji samochodowej, radia samochodowego, kompletu narzędzi oraz lutownicy ogniowej o łącznej wartości 1.400 zł, na szkodę mieszkańca gminy Huszlew.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się 25-latek z Międzyrzeca Podlaskiego. Ponadto funkcjonariusze ustalili i zatrzymali pasera (24-latek z terenu gminy Biała Podlaska) jednego ze skradzionych urządzeń.Podejrzani przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów, złożyli obszerne wyjaśnienia i poddali się dobrowolnie karze. 
Skradzione mienie zostało odzyskane, a sprawcy po wykonaniu czynności procesowych z ich udziałem, zostali zwolnieni. 


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE