Pływacy z Delfinka na maratonie w Siedlcach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportI, II oraz IV miejsce wywalczyli młodzi pływacy z Łukowa w trakcie III Siedleckiego Maratonu Pływackiego. Zawody rozegrano w sobotę 17 lutego.

12-osobowa reprezentacja MKS „Delfinek” Łuków startowała w weekendowym III Siedleckim Maratonie Pływackim. Młodzi pływacy reprezentowali nasze miasto w sztafetach. W kategorii wiekowej 13-16 lat nasi zawodnicy odnieśli zwycięstwo i zajęli IV miejsce. Na najwyższym stopniu podium uplasowali się Patryk Walczak, Krzysztof Niemiałtowski, Filip Zdunek i Szymon Suchdodolski przepływając dystans 4900 m. Na czwartym miejscu pływanie ukończyli Szymon Jakubiec, Jakub Prokop, Jakub Kruczek i Szymon Borkowski, którzy przepłynęli 3900 m.

W kategorii wiekowej do 12 lat II miejsce zajęli Małgorzata Zalewska, Julka Nowacka, Anna Lipińska i Mateusz Prokop przepływając dystans 4100 m.

III Siedlecki Maraton pływacki odbywał się w Parku Wodnym znajdującym się w tym mieście.