Reklama

Pływacki memoriał

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

Pływacki memoriał - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Już po raz 24. na pływalni "Delfinek" odbędą się Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w Pływaniu. Wydarzenie dedykowane jest pamięci Andrzeja Rogalińskiego. Zawody zaplanowano 21 marca.

Miłośnicy pływania mogą sprawdzić swoje umiejętności w 24. Wiosennych Otwartych Mistrzostwach Miasta Łuków w Pływaniu. Zawody - memoriał Andrzeja Rogalińskiego, odbędą się w pierwszy dzień wiosny, 21 marca na pływalni „Delfinek” przy ul. Siedleckiej. Sportowemu wydarzeniu patronuje Rada Miasta Łuków.

W tym roku rywalizacja będzie toczyć się w czterech kategoriach: rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2007-2008, rocznik 2005-2006 oraz rocznik 2004 i starsi. Zawodnicy w indywidualnych startach pływać będą na dystansach 50 i 100 metrów stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. Będą też sztafety 6x25 metrów.

Uroczyste otwarcie zawodów zaplanowano na godz. 10:30. Na zmagania sportowe zapraszają Burmistrz Miasta Łuków, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Międzyszkolny Klub Sportowy "Delfinek" oraz Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Nasz Region".


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE