Reklama

Piłkarski turniej w Radoryżu Smolanym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym

Piłkarski turniej w Radoryżu Smolanym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 17 drużyn wzięło udział w XV turnieju piłkarskim organizowanym przez Zespół Szkół w Radoryżu Smolanym. Dwudniowej imprezie patronował Polski Związek Piłki Nożnej.

86 spotkań rozegrano w tegorocznym turnieju piłki nożnej pod patronatem PZPN w Radoryżu Smolanym. Na boiskach miejscowego Zespołu Szkół im. Wł. Tatarkiewicza spotkało się 17 drużyn ze szkół podstawowych i klubów piłkarskich. Rozgrywki toczone były w dwóch kategoriach wiekowych: rocznika 2004 oraz 2007.

Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Po zsumowaniu punktów z rozgrywek, w gronie zwycięzców rocznika 2007 znalazły się: Szkoła Podstawowa z Aleksandrowa (I miejsce), Szkoła Podstawowa z Radoryża Smolanego (II miejsce) oraz ekipa „Żaków” z Adamowa (III miejsce w turnieju). W rozgrywkach piłkarskich z rocznika 2004 do rundy półfinałowej awansowali trampkarze ze szkół w Radoryżu Smolanym, Krzywdzie, Staninie oraz Dęblinie. Ostatecznie najskuteczniejsi okazali się piłkarze ze Stanina pokonując w finale Krzywdę 2:0. Trzecie miejsce zajęli piłkarze z Dęblina, a poza podium uplasowali się gospodarze z Radoryża Smolanego.

Zwycięzcy odebrali okazałe puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz zasłużone medale. W trakcie dwudniowych rozgrywek wyłoniono także najlepszych bramkarzy, najwszechstronniejszych oraz najmłodszych piłkarzy, których dodatkowo nagrodzono statuetkami i dyplomami.

Turniej Piłki Nożnej pod patronatem PZPN corocznie gromadzi wiele drużyn i dużą liczbę widzów. Co roku zapraszane są na niego drużyny ze szkół podstawowych i klubów piłkarskich. Jest też duży poziom rozgrywek. Wśród piłkarzy widać duży hart ducha i wolę walki, oraz wspaniałą grę.

Kolejny turniej już za rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE